Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wizażowo-likierowo...........:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-13, 19:52   #10
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: wizażowo-likierowo...........:)

Dziękuję wszystkim w imieniu Aniu.. biedactwo jeszcze jedzie pewnie autobusem, ale napewno zaraz przeczyta wszystkie komentarze

Cytat:
Napisane przez nettesheim Pokaż wiadomość
Pieknie cholera! Tez chce taka metamorfoze! W ogole jest sliczna nawet bez makijazu, naparwde piekna kobieta...a na pierwszym zdjeciu wyglada slodko! Kawal porzadnej roboty, gratuluje!: )
Dziękuję Zapraszam do Dublina na makijaż
Pięknie wygląda, prawda? Nie mogłam od niej oderwać wzroku. A makijaż znowu był ekspresowywięce j czasu zajęło zrobienie zdjęcia bo juz słońca nie było..
Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
piknieeeeee kolorki pasuja a jakzeee
ja bym moze na dol dodala nieco granatu aleee ja lubie mocne doly wiec nie mowie nic wiecej :P
aaa i podobny makijaz niedawno mialas na sobie si ?
dziękujemy Canduś Granatu mówisz..? Z chęcią sprawdze taka kombinację Wiesz że nawet nie pamietam jaki miałam ostatnio Już mi sie mylą ale z fioletem w takiej ilości jeszcze nie miałam chyba.. Jedynie ten dól powtorzyłam, niebieski ze złotym, bo to idealne kolory dla brązowych oczu..
Dziekuje Ci kochana


Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Jak zwykle super! kolorowo i soczyście, jak Ty to robisz? te kolory są takie wyraźne...zazdroszcze... czy to zasługa cieni? można je kupić w Polsce? domyślam się, że pewnie nie
Cienie chyba nie są dostępne w Polsce.. ale kupowałam juz je wizażankom i wysyłalam ew. może na allegro? Dziekuje za miłe słowa
ale powiem Ci szczerze ze aparat baaardzo zjadł kolory, na żywo było tak pięknie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Pieknie Wizaznka jest sliczna dziewczyna i bardzo umiejetnie podkreslila to makijazem.
jedynie brazem bym troszke zmodyfikowala - bardziej poziomo bo modelka ma chyba(nie dam sobie głowy uciac:P) pociagla buzie. Ale to maly szczegol
dziekuje Ishi Wiesz, nie chciałam jej za mocno modelować twarzy, bo jeszcze za wczesnie jest,nie robiłam wieczorowego make upu.. A aparat zniekształcił kolory.. i modelowanie wydaje się dużo slabsze niz jak było w rzeczywistości..


Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Pięknie ja też tak chcę

a modelka Piękna i te włosy
Przyjeżdzaj
Napewno Ania się ucieszy z miłych komentarzy
Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
wow
Miło poznać buźkę Wizażanki
U W I E L B I A M połączenie fioletu z niebieskimi i granatowymi (kocham) cieniami - robisz to cudownie.
Także super kolorki i to że się spotkałyście i to że zdjęcia robiłyście przed likierkiem
Noooo.. delikatnie było likierkowo.. ale zaraz go dokończę z Tżtem
dziekuję kochanie
Wiesz jak chętnie bym Ciebie umalowała..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując