Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - białe kropki???????
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 21:11   #114
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: białe kropki???????

Cytat:
Napisane przez Mika_83 Pokaż wiadomość
Witam.
W moim przypadku, to chyba jednak coś innego. Miałam kiedyś ten łupież. To było jakieś 10 lat temu. Wtedy dermatolog nie przepisał mi żadnego leku, miało przejść samoistnie i rzeczywiście przeszło. Wówczas zmiany skórne miałam prawie na całym ciele, z wyjątkiem twarzy. Ale były to inne zmiany. Bardziej na powierzchni skóry, z tego co pamiętam to trochę się łuszczyły, ale nie jestem tego pewna.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Konsultowałam moje "kropki" z chirurgiem naczyniowym. W czasie USG nie wyszło nic niepokojącego. Mam tzw. refluks w jednej żyle na piszczeli, czyli zastawki nie spełniają w niej swojej funkcji poprawnie, ale jest to żyła o bardzo małym przekroju, więc nie nadaje się do leczenia. Lekarz powiedział, że są to zmiany w ukrwieniu skóry, ale ponieważ nie mam żadnych poważniejszych problemów z żyłami, nie może przepisać mi żadnego leku. Zalecił tylko noszenie pończoch uciskowych i ewentualne przyjmowanie środków na ból nóg dostępnych bez recepty, np Diohespan. Podobno te różnice w kolorycie skóry czasami towarzyszą mniejszym bądź większym problemom z ukrwieniem, ale w moim przypadku nie możne nic na nie pomóc... ;-(
Tak jak pisałam, kiedyś dermatolog stwierdził u mnie łupież pstry i wyglądał on inaczej, ale chyba skonsultuję się jeszcze z jednym dermatologiem /to będzie już 3. w ostatnim czasie.../.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Miałam wrzucić zdjęcia moich "kropek" dla porównania, ale jeszcze ich nie zrobiłam... Postaram się w tym tygodniu.

Mika u mnie podobnie, nic nie stwierdzono, z tym, Że mnie nogi cholernie bolą. Za to pewna pani doktor powiedziała mi, że to problem z ukrwieniem, tak jak u Ciebie, i że ta krem jakoś nierowno się rozprowadza w nóżkach (pisze jak zrozumiałam, czyli łopatologicznie), przez co robią się te białe kropki, a reszta ciała sinieje, a nawet jest czerwona, oczywiście jak leże na płasko, bądź jestem w ruchu, lub mam nogi w górze to wszystko jest w porządku.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując