Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 22:31   #1298
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez moonciaa Pokaż wiadomość
hej dimiti błyszczyk to gosh lip gloss # 004 kosztował 28zł w pobliskiej drogerii jest naprawde super jesli chodzi o konsystencje i trzyma si eneisamowicie długo natomiast jest raczej przezroczysty wiec kupiłam pomadke ktora jest w tym kolorze najaki wygląda błyszczyk i sobie to mieszam a to moje dzisiejsze zakupy
1.cien do powiek joko 832
2.pomadka carlo di roma 08
3.pomadka inglot 23
4.zielona kredka do oczu mon ami 17
5.czarny eyeliner golden rose
6.cien do powiek w pudrze gosh taffeta
7.cien do powiek inglot 78
8.cien do powiek inglot 34
9.cien do powiek inglot 73

no to przygladne sie i blyszczykowi i tej szmince tylko zeby byly u mnie w drogerii bo z tym to roznie swietne cienie inglota chyba maja takie drobinki brokatu? dobrze widze czy juz mi sie cos z oczami dzieje?
Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Em, dziękuję Obrysowuję różnie, i tak, i tak. Khol jest mniej wygodny przy soczewkach, bo jest sypki i czasem okruszki mogę się doń przylepić, więc trzeba uważać Z tym, że wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i wprawy. A tak to obydwa kosmetyki dają raczej porównywalny efekt W załączniku zdjęcia makijaży dla porównania: 1. z kredką, 2. z kholem


nosisz szkla bezbarwne czy te ciemne oczeta to zawdzieczasz wlasnie takim soczewkom ciemnym? bo jezeli Twoj to chyba bede musiala sobie skopiowac to zdjecie i patrzec w nie codziennie zawsze chcialam miec takie ciemne oczy i trafily mi sie ciemne ale zielone
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora