Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Clinique - wasze opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-06, 12:05   #21
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

To i ja sie przylacze

Bardzo lubie Clinique, oczywiscie nie wszystko, bo nie wszystko dla mnie jest warte swojej ceny. Moi faworyci to : Lotion Mild (ten bez alkoholu, tylko z kwasem salicylowym) i Turnaround 15-Minute Facial, fajne jest tez serum z tej linii

Bardzo lubie tez Take the Day Off i kolorowke (szczegolnie wlasnie roze, bo sa bardzo naturalne, ciezko z nimi przesadzic i maja ladne kolory, blyszczydla do ust i cienie, podklady (Superfit i PRM) tez sa bardzo dobre, tylko dla mnie kolory za ciemne i nie te odcienie).

Sa tez rzeczy, ktorych bardzo nie lubie: mydelka i toniki z alkoholem, Pore Minimizer (rzeczywiscie podraznia)

Lubie DDML, ale nie kupie, bo w aptece mozna kupic krem o bardzo podobnym skladzie, tylko ze tanszy.

Jesli chodzi o filtry, to Clinique nie ma stabilnych, ponadto zawieraja Oxybenzony, ktore sa filtrami przenikajacymi i moga uczulac

Dla mnie Clinique to jedna z niewielu marek wysokopolkowych(oprocz m.in. Clarins'a, Decleora) , ktora robi dobre kosmetyki pielegnacyjne, ktore zasuguja na miano "wysoka polka", nie ma wogole porownania z badziewiami od Chanel, Diora czy Lancome(tu to juz moja ogromna niechec do calego koncernu Loreal, fuj )
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując