Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik neuropatyczny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-10, 14:01   #14
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Re: autodestrukcja-mam dość!

lejeczko wiem, może tak łatwiej zrzucić odpowiedzialność, mówiąc, że to twarz zachęca, zamiast, że się nad sobą nie panuje, chodzi o to, że się robia takie grudki podskórne i pory się zanieczyszczają, pomyśleć, że jeszcze wczoraj robiłam maseczke oczyszczającą a dzisiaj juz byłam zanieczyszczona, najdziwniejsze jest to, że nie mam jakiejś strasznie tłustej buzi, raczej mieszana o powiększonych porach, no i wiecie jeszcze to już ten wiek kiedy trzeba na zmarszczki działać, totalny mix, a żeby było weselej wspomne o naczynkach i przebarwieniach, czasami to już nie wiem na co działać, co pierw leczyć, czy wogóle warto inwestować w kosmetyki skoro za jakiś czas wszystko zepsuję. przykładowo dostałam w prezencie krem, na który nie było by mnie stać i wiecie co, wcale go nie używam odstawiłam go do lodówki, czeka na czasy kiedy przestanę.
dziękuje za wsparcie i zrozumienie, przyznam, że już dawno chciałam o tym napisać ale się wstydziłam, cieszę się, że to z siebie wyrzuciłam, jakoś lepiej się poczułam.
serdecznie pozdrawiam
nina
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując