Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik neuropatyczny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-10, 16:54   #23
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Re: autodestrukcja-mam dość!

Kochane, jak tylko to Was dopadnie, jeżeli macie taką chęć piszcie do mnie, Madalene dziękuję za propozycję wsparcia, jestem ciekawa czy jesteście z Warszawy może warto,jeżeli chcecie, spotkać się i o tym porozmawiać, na dobrą sprawę cera cerą, ale też wiem, że zasadniczym problemem jest tu problem psyche i domyślam się z czego to może wynikać u mnie. słyszałam o grupach wsparcia dla żarłoków, alkocholików, uzależnionych od sexu, itp, a dla kobiet, które się "rąbią" nie. wiecie, że moja koleżanka, znając mój problem, sama ma podobny zresztą, postanowiła w przyszłości, studiuje biologię, robić kosmetyki dla takich kobiet jak my, ciekawe, czy coś z tego wyniknie.
Smoku, ja też intensywnie pracowałam nad cerą po fakcie, oblewałam się róznymi płynami, potem maści, przedtem jescze masaż kostkami lodu, ale te zabiegi wykończyły wrażliwe miejsca pod oczami i teraz mam tam siateczkę zmarszczek (buuu).
zauważyłam jeszcze jedna prawidłowość to co się dzieje po wyciskaniu, to prawdziwy rytuał, te wszelkie zabiegi antybakteryjne i zaleczanie, wizyty w aptece, w zaleczaniu jest jakiś sens a potem kiedy cera wydobrzeje jest zmasowany atak, dlaczego, zauważyłam, że mogę tę prawidłowość przełożyć na moje życie, uwielbiam dązyć do celu, zmierzać do czegoś ale kiedy to coś jest już w zasięu nagle rezygnuje albo wszystko niszczę, dziwne
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując