Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farbowanie włosów w ciąży
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-07-24, 17:56   #21
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: ciąża a farbowanie włosów

Podobno barwniki czerwony i czerny moga przedostac sie przez skore do krwi a co za tym idzie moga dojsc do dziecka jesli lozysko je przepusci. Ja bym jednak sie tak nie przejmowala. Tyle kobiet farbuje wlosy i rodza zdrowe dzieci, nawet fryzjerki nie przerywaja pracy z tego powodu. Dopiero jak ciaza jest juz zaawansowana to wiadomo, stanie po 8 godzin na nogach na na biograch pare kilo wiecej to ciezko jest. Powinno sie zwracac uwage co sie robi, ale zeby tak przesadzac. Jedna pani powie ja sie nie ufarbuje, druga bedzie to robic notorycznie. Jesli nadodatek jest to farba ktora nie zawiar tych barwnikow to czemu nie? A jak sa to pasemka nawet jak sa czerwone to bym sie poddala takiemu upiekszaniu ale u dobrej fryzjerki, nie ze wzgledu na ciaze, ale na efekt. Pamietam moje pierwsze pasemka jeszcze w PL, tak mi upaprala wlosy ze rozjasniacz syciekl z folii i mialam rozlane plamy przy glowie, jak to odrastalo wtedy wygladalo. Teraz mam dobra fryzjerke tez wyksztalcona w PL zeby nie bylo ze niemki lepiej farbuja i nigdy jeszcze wypadku nie bylo. Ostroznosci nigdy za wiele, ale nie mozemy przesadzac, bo wtedy zamiast przyjemnosci z ciazy mamy nwerowke a to nie wplywa dobrze na dzidzie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując