Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bardziej atrakcyjne!! - krótkie czy długie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-29, 15:06   #13
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: bardziej atrakcyjne!! - krótkie czy długie??

sarenka napisał(a):
> przyznam Zło, że mi się ciutek przykro zrobiło.. ale sobie pomyślałam, że jest tyle pięknych dziewczyn na ulicach, które ślicznie wygladają w swoich krótkich fryzurkach, że przestałam się martwić.

Zeby nie bylo, ze ja tak personalnie, to pykne opowiesc z mego zycia wzieta. Zeby nie bylo, ze na jedna plec, to bohaterami beda dwie osoby plci roznych.

Akcja: spotkanie zarzadow dwoch firm miedzynarodowych. High Business Level, jak to sie mawia. Prezes firmy, w ktorej potem pracowalem, wysluchawszy jakies tam prezentacji o tym, jak sie projekt nie udal, bo nie do konca byl przygotowany kwituje:
- To tak jak z siusiu, jak sobie czlowiek baka nie pusci, potem jest smutno tak bardzo jakos.
no comments

Firma tego samego prezesa od pierdzenia, spotkanie na Zamku Krolewskim w W-wie, klienci, ministry i inne nadete gady. Sala, muzyka powazna na zywo. Pani z najblizszego otoczenia pana pierdzesa, ochlawszy sie solidnie szampanem beknela tak poteznie, ze muzykom pomylily sie nuty.
W ciszy konsternacji rozleglo sie jej podchmielone: "Ale ten szampion nagazowany".
no comments

Jak wiec sama widzisz, istnieja na ziemi osoby, ktorym takie rzeczy jak popularnie zwane "fopa" nie nastrecza zbyt wielu rozterek.

Pozostaje sie tym nie przejmowac, szczegolnie Tobie, ktorej krotkie wlosy pasuja wyjatkowo

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując