Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bardziej atrakcyjne!! - krótkie czy długie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-29, 15:10   #14
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: bardziej atrakcyjne!! - krótkie czy długie??

Helena napisał(a):
> Ta druga, Babciu, ta pierwsza wygląda trochę jak chłopak. Wiesz, Babciu, jak mówimy o krótkich włosach, to nasze prababki pewnie przewracają się w grobach.

A co powiesz na Shinead? Czy Ty się Heluś nie urodziłaś ciutek za późno? Chociaż ze 100 lat temu ze swoim wymiarem 36 to nie wiem, czy byś furorę zrobiła Za chuda znaczy Chociaż z drugiej strony wtedy włosy upinano, a nie noszono rozpuszczone jak teraz (rozpuszczone nosiły tylko małe dziewczynki) - jak dziewczyna dojrzewała, pierwsze co robiła to upinała włosy. A teraz je obcina, więc chyba nie ma różnicy

> Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do babek z krótkimi włosami na głowie, jakieś to dla mnie... nienormalne Przepraszam.
>

Ma się te długaśne, nie? Ja lubię i takie i takie, różne miałam bo lubię zmiany, chociaz uczciwie musze przyznać, że w całkiem krótkich mi tak sobie, w dłuższych lepiej, ale z kolei w całkiem długich tez nie bałdzo, więc reguły ni ma

Złotek i dziewczyny w krótkich, nie złościć się i nie obrażać, Hela wyraziła tylko swoją opinię, za którą zaraz przeprosiła Ona woli długie - no rózna są zboczenia (wyglupiam się )

> Babciu, wypatrzyłam dla Ciebie dwa dni temu fluid z retinolem Celia. Dziś jadę po niego 15 kilometrów na rowerze.

Jestem pełna wdzięczności i podziwu dla Twojego poświęcenia, Skarbie

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując