Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bardziej atrakcyjne!! - krótkie czy długie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-29, 15:16   #18
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: bardziej atrakcyjne!! - krótkie czy długie??

BabciaWeatherwax napisał(a):
>Chociaż ze 100 lat temu ze swoim wymiarem 36 to nie wiem, czy byś furorę zrobiła Za chuda znaczy Chociaż z drugiej strony wtedy włosy upinano, a nie noszono rozpuszczone jak teraz (rozpuszczone nosiły tylko małe dziewczynki) - jak dziewczyna dojrzewała, pierwsze co robiła to upinała włosy. A teraz je obcina, więc chyba nie ma różnicy

Ooo, jakaś zacofana jestem.

> Ma się te długaśne, nie? Ja lubię i takie i takie, różne miałam bo lubię zmiany, chociaz uczciwie musze przyznać, że w całkiem krótkich mi tak sobie, w dłuższych lepiej, ale z kolei w całkiem długich tez nie bałdzo, więc reguły ni ma

No, takiej Oli na przykład śliczniej w krótkich, dzisiaj stare foty przeglądałam.

> Złotek i dziewczyny w krótkich, nie złościć się i nie obrażać, Hela wyraziła tylko swoją opinię, za którą zaraz przeprosiła Ona woli długie - no rózna są zboczenia (wyglupiam się )

Ktoś tu coś wspomina o zboczeniach? Jaaa to dopiero jestem zboczona, Helenke przy mnie to mały pikuś tyle że na innych polach.
>
> > Babciu, wypatrzyłam dla Ciebie dwa dni temu fluid z retinolem Celia. Dziś jadę po niego 15 kilometrów na rowerze.

A ja wyptarzyłam dzisiaj absorbentki J&J pod NOSEM, w sklepie, do którego chodzę CODZIENNIE... Maaa się ten refleks.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując