Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farbowanie włosów w ciąży
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 12:45   #28
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Farbowanie wlosów w ciąży

ja dowiadywałam sie u wielu źródeł-fryzjerzy i lekarze i zdania są podzielone...podobno składniki niektórych farb mogą przedostac sie do płodu i jakoś zaszkodzic, wyjątkiem są ziołowe farby i szampony koloryzujące. Jednak jak miałam ten sam dylemat to przyglądałm sie kobietkom w ciązy-odrostów nie widziałam wiec sama pomalowałam włosy.

podejrzewam ze jak z wiekszoscia rzeczy jedni mówią ze mozna inni ze nie , poprostu na kobietach w ciązy nie sa wykonywane testy tego rodzaju, wybór nalezy do matki ale wydaje mi sie ze mamy takie czasy iz wybór srodków koloryzujących jest tak ogromny ze napewno wybierzesz cos dla siebie bez silnych środków chemicznych, przeciez do marca masz mnóstwo czasu, a jak sierotka wyglądac tez nie ma co.
z jednej strony zbliza sie zima wiec pod czapka nie widac ale jak pracujesz albo uczysz sie to jest lekki problemik....
ja juz nie bede malowała, bo chce wrócic do naturalnego koloru, rodze w styczniu jestem na zwolnieniu a jak upnę ładnie włosy to odrostów prawie nie widac, ewentualnie wyrównam troszke szamponem koloryzującym.
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując