Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-04, 11:55   #2105
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez a1n2i3a Pokaż wiadomość
Witaj poproszę Cię o analizę maseczki, którą już od dłuższego czasu używam i jak na razie jako jedyna się u mnie sprawdza, ale ciekawa jestem czy składowo to nie jest przypadkiem przeciętny produkt ale za duże pieniądze:/

James Brown - Moisture Mask:
Ingredients/ Aqua, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, cetyl esters, glycerin, aloe barbadensis leaf juice, bertholletia excelsa(brazil nuf) seed oil, dicaprylyl carbonate, chondrus crispus extract, chlorella vulgaris extract hydrolyzed algin, maris aqua(sea water), parfum, isopropyl alcohol, citric acid, sodium hydroxide, magnesium nitrate, magnesium chloride, cetrimonium chloride, phenoxyethanol, benzyl alcohol, sodium benzoate, potassium sorbate, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, isobuthylparaben, propylparaben

z góry dziękuję
Mogę Cię troszkę uspokoić - składowo nie jest to bubel.
Wysoko w składzie zawiera sok z aloesu, który jest znany z nawilżającego działania a ponadto zawiera masę innych odzywczych składników/mikroelementów i jest ogólnie bardzo zdrowy a oprócz tego gliceryna i olej z orzecha brazylijskiego.
Zaraz za nimi ekstrakt z glonów - chrząstnicy i chlorelli, one również przyczyniają się do nawilżania i odżywienia.
Woda morska zawiera cenne minerały. Magnesium nitrate działa odżywczo.
Jak więc widać, jest dobrze. A skoro działa, to jeszcze lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 1289 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora