Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SKLEP - Biochemia Urody
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-21, 09:55   #97
Skarpeta21
Przyczajenie
 
Avatar Skarpeta21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Witam. Mam cerę tłustą w tak zwanej strefie T, jak byłam młodsza miałam problem z cerą (trądzik). Dziś mam 25 lat, wypryski pojawiały się co raz rzadziej, ale wciąż to była udręka, mówię była, do czasu, gdy na youtube obejrzałam filmiki użytkownika nieesia25, polecała w nich produkty z Biochemii Urody. Kupiłam, więc: odżywczy żel hialuronowy, serum-olejek antyoksydacyjny Granat Eko, hydrolat z róży damascena i puder bambusowy. Szybka przesyłka i wiele radości z zabawy podczas przygotowania (łączenia) składników. Używam tych produktów od ponad miesiąca, jestem w szoku, bo choć po tygodniu nastąpił wykwit wyprysków, to po drugim tygodniu, aż do dziś twarz jest gładka, bez ani jednego wyprysku, koloryt się wyrównał. Stosuje żel i serum dodając trochę do zwykłego kremu z Garnier Essentials Hydrating Day Care (krem ochronny z ekstraktem z róży), dzięki temu wszystko ładniej pachnie i staję się hmm jak to określić ... lekkie. Puder bambusowy nie bieli skóry, i opóźnia świecenie. Za niedługo znów coś zamówię.
Skarpeta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując