Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 13:21   #3826
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LII

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
oficjalne stanowisko to oni mają właśnie takie, że nic nikomu nie sprzedają, a tak naprawdę to sprzedają w pakietach, ale tylko firmom z krajów, w których nie ma sklepów Zary.. zagmatwane to, ale tak właśnie jest, mój chłop działa w branży odziezowej i dużo takich infromacji ma

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------



w pierwszych super, ze sa ze skóry a w drugich fason zdecydowanie lepszy poszukaj moze takich ze skóry, ale w ładniejszym fasonie

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------



a ja właśnie uważam, że te w których widac odrobinę palców wygladaja znacznie zgrabniej niz zabudowane kopytka

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------



ma to samo... wodzę wzrokiem za kobitkami w tych okularach, wg mnie sa mega kobiece i dodają duuuużo uroku
Dokładnie
Tak więc w tym roku mierzonko Mam nadzieje, że uda mi się wybrać, bo kupienie okularów w moim przypadku wcale taką łatwa sprawą nie jest
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora