Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Smutne piosenki
Wątek: Smutne piosenki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-11-01, 14:03   #13
atrament
Raczkowanie
 
Avatar atrament
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 466
GG do atrament
Re: Smutne piosenki

Proponuje wypisac konkretne utworki,okey?
Nawet niewyobrazacie sobie,ale niektore piosenki chodzily za mna..tzn te ktore wymieniliscie, a nie mialam pojecia jaki ich tytul..dlatego blagam!!!!!!!!
Droga Karolu,ANKO,Smoczyco...mo glibyscie wypisac pare ciekawych piosenek zwlaszcza Skunk Anansie,Massive Attack, Potishead i Tricky'ego,i specjalny apel do Małej Kasi...wypisz pare utworkow godnych uwagi Natalie Cole i Sinatry..uwielbiam tego typu muzyke..ale szukajac w necie spisow ich jest tak wiele piosenek ze nie wiem,jaki "zestaw" wybrac Takze Ty,Tygrysie moglbys podzielic sie paroma piosenkami Poul'a Oakenfield'a Ten apel dotyczy takze innych osob , ktore chca przyczynic sie do mego rozwoju duchowego i chca wypisac takze inne wartosciowe piosenki
Ja polecam:
******Nanah Cherry, dzem, Lenny kravitz, Erykah Badu, soundrack do "Miasta Aniołów"(ukochany film) oraz "Requiem dla snu", ONA, Kasia Kowalska,Hey,
Edyta Bartosiewicz,Santana,Pink Floyd, Sade,
Paula Cole,Kazik zwlaszcza "tata kazika",
alanis morissate,----wszystkie wolne kawalki jesli jestescie zainteresowani moge wypisac co ciekawsze utworki)))
karincio polecam polska wersje...ROXETTE "Listen to your heart" w wykonaniu kasi kowalskiej "widze Twoja twarz"

..a mnie muzyka WYprowadza i Wprowadza w nastroj,zalezy albo pogodny albo niepogodny ;p
__________________
Kto żyje przeszłością, ten nie ma przyszłości
atrament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując