Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-08, 16:42   #3247
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Jak nie kupię tego, to mleczko z YR, a to jest tańsze!
Więc?
ja używam teraz antycellulitowy wyszczuplający (ten zielony) i jest boski
ma kremową konsystencję, tak fajnie się rozsmarowuje a przede wszystkim cudnie pachnie słodkimi landrynkami
Pod względem przyjemności używania to mój drugi faworyt obok serum eveline
o efektach na razie niewiele mogę powiedzieć, bo używam ok. tygodnia
skóra jest gładka i dobrze nawilżona, a co z cellulitem jeszcze nie wiem
a różowy ujędrniający dopiero kupiłam i postawiłam w kolejce

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Ale teraz narobiłaś mi chętki we wrocławiu mam nocleg koło super pharma, już mnie Tołpa kusi serum na noc + balsam tylko za 39,90 zł muszę to przemyśleć już nie mówię o korzystnych innych promocjach ale jak co tydzień będę we wrocławiu to sobie skorzystam z promocji jak coś mi się skończy

Orlico
ja miałam ten balsam Soraya i nie byłam zadowolona, efekty nawet nawet - bo ujędrniał, ale nie podobał mi się zapach, konsystencja, długo się wchłaniał i kleił, ale dobrze się nim masaż robiło nie mniej nie mam zamiaru powrócić do wersji antycellulit
przepraszam, za to kuszenie
a ja jestem na początku zachwycona tą zieloną Sorayą mi tam się nie klei, chociaż nie wchłania się szybko

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Powiedzcie co ile jest nowa gazetka promocyjna w SP?
nie wiem jak jestem w toruniu codziennie przechodzę obok SP jak idę do szkoły i lookam ciągle czy nowa gazetka jest ale nie umiem Ci powiedzieć jak często jest nowa

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

a w październiku nadal żadnego zużycia
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora