Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Urban Decay
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 14:19   #1216
agagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: paletka naked 2-Urban decay

Cytat:
Napisane przez marzenaanna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Dziękuję za odpowiedzi. Niestety do mnie przyszła podróbka ! Ewidentna, marna podróbka...Nie wiem, może mają tylko jakąś pule oryginałów i co komu się trafi ??

Oto wskazówki na to, że to podróbka:

- numery seryjne są, ale nadrukowane słabo i nieczytelnie
- cała obudowa jak i plastik są fatalnej jakości i się rozklejają
- nazwy cieni pod kolorami są nadrukowane na czarno, łatwo ścieralnym tuszem, który miejscami się rozmazuje. Powinny być nadrukowane brązowym kolorem, bez rozmazań i przetarć.

Teraz zwracam się do coletia.eu z reklamacją, żądając zwrotu pieniędzy. Zobaczymy jak się sprawa potoczy. jestem wkurzona, bo marnuje czas. Tak, wiem niektórzy mogą pisać, że po co ryzykowałam, ale kurcze to jest GROUPON ! Ma mieć niskie ceny, bo na raz sprzedawane są duże ilości produktu. Kupujący ma prawo ufać, tak jak serwis ma obowiązek sprawdzić rzetelność firmy oferującej ! To nie klient ma się czuć winny tylko sprzedający !
Witam Was, mnie niestety również trafiła się ewidentna podróba choć oryginału nigdy w ręce nie miałam, ale z tej mojej paletki klej się aż wylewa.... Napisałam maila do tego sklepu z Groupona o zwrot kasy i czekam... Tak się cieszyłam na tę paletę. Pomyślałam, że cena taka tańsza o połowę, bo sklep chce sobie zrobić reklamę, a tu proszę bubel! I jeszcze pudełko podarte i otwierane milion razy ehhh. Pisz Marzena co Tobie odpisali w związku z tym i ja też się bedę dzielić na bieżąco co z moim zwrotem, w końcu 100 zł piechotą nie chodzi.
agagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując