Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - rozjaśnilam i wyszly pomaranczowe...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-07-17, 08:50   #13
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: Do margolci ...

no tak gdyby byly pomaranczowe to tak zniszczylabym wlosy jasnym blondem tylko ze ..one sie zorbily pomaranczowe jak je splukalam plukanka mahoniowa wiem wiem ..teraz juz wiem ze sie nie splukuje mahoniowa tylko fioletowa ale kobieta w sklepie powiedziala ze mahoniowa moze byc ...poszlam przestarszona wczorja do fryzjerki podciac wlosy wiaodmo rozjasniacz je troche zniszczyl i powiedziala ze mam umyc sobie z 5razy glowe umylam dwa razy i wlsoy norlnie zorbiy sie takie zolciutkie ..jeszcze pare razy je umyje o moze troszke jasniejsze sie zrobia ? teraz mam zamiar isc kupic plukanke ale fioletowa i troche tym poplukac włosy poza tym fryzjeka kaza mi je nanosic i powiedziala ze za tydzien gdzies mniej wiecej 2 cm od skory glowy moge nalozyc sobie np blond platynowy lub cos w tym stylu i tak zostawic przez3 misieace nawilzac te wlosy a pozniej po trzech miesiacach przyjsc do niej to mi podetnie koncowki i powie co mam dalej zorbic ...DOBRZE ZE TRAFILAM NA TAKA FRYZJERKE no i PANI GRAZYNCE TEZ DUZO ZAWDZIECZAM >>GDBYBY NIE ONA TO CHYBA BYM SIE ROZPLAKALA DZIEKUJE
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując