Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odżywki, Farby,Preparaty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-25, 22:27   #1
Caffe__
Raczkowanie
 
Avatar Caffe__
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
GG do Caffe__

Odżywki, Farby,Preparaty


Witam.Na poczatku musze sie przyznac, ze jestem tu zupelnie NOWA Dzis znalazłam ta stronke i przyznam ,ze bardzo mi sie spodobała.Postanowiłm napsiac cos sama Mam osobiscie małego hopla na punkcie odzywek, i wszelkich preparatów pielegnacyjnych (nie tylko do wlosow) ale w tym poscie skupie sie na wloskach Chcialabym zasiegnac waszych opini, moze jakis rad.Przez ostatni rok robiłam sobie 3 razy baleyage niestety mimo,ze placiłam po ok 200zł za wizyte to 2 razy Pani fryzjerka niezle zniszczyla mi wloski rozjasniaczem Mam bardzo delikatne wloski i trzymanie rozjasniacza na nich bidulkach po 30-40 min dało katastrofalne skutki.Odzywialam potem wloski czym tylko mogłam,troche ich stan sie poprawil.Jesli naloze odzywke po umyciu wlosow i potem delikatnie tylko wysusze wygladaj "dosyc" zdrowo Testowalam nastepujace specyfiki: Odzywki wszelkiego rodzaje te dostepne w sklepach kosmetyczych (pantene,loreal, nivea, glis kur, itp itd), Kupilam raz maseczke TECH chyba firmy Instytu Home( mogłam popelnic gafe w nazwie bo dokladnie jej nie pamietam) i hmm reultat byl widoczny teraz uzywam Rigenola choruje strasznie na odzywke firmy Joico Reconstruktor niestety kosztuje ona ponad 100zł za 1500ml:-( ale mysle ze kiedys sobie na nia pozwole...myslam takze o kuracji z Kerastae.Troszke sie rozpisalam ...jesli ktos to przeczytal to wyrazy uznania za cierpliwosc Czekam na wasze doswiadczenia z odzywkami.Moze jakas polecicie??
Caffe__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując