Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka kuracja dla włosów po farbowaniu?? Poradzcie cosik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-26, 14:18   #13
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Jaka kuracja dla włosów po farbowaniu?? Poradzcie cosik

Cytat:
Napisane przez aliksander
niewiem czy bodrze zrozumielem ale chcesz te czarne na blod tak?jak tak to ufarbui se floski farbą tylko zaczny od czarnych potszyma jakis 20 min ja nalorzysz potem na reszte ale moi zdaniej lepier idz do friziera taka kobinacja moze zle sie skonczyc:/pracuje jak fryzier i mialem gorsze przypatki.lepiej ic do friza nie kobinuj a jak cie niestac to nic nie zostaje.ja bym cie doradzi jak bym bardzie widzial jak to wyglada na foto jest kiepskie:/

pozdrawiam!
no ja pójde do fryzjera z tymi moimi włoskami. Ale poprostu sie boje ze sie nie podejmie takiego zadania zeby na te czarne nałożyc jaśniejszy( ja mam na oku orzech laskowy) . Poprostu jak juz pisalam do maja chce miec ten baleyaż co na fotce , że na górze jakieś pasemka popielaty blond a na dole czarne. Wogóle farbowac powinno sie co 4 miesiace a ja to zrobie przez miesiac. wiec sie boje zebym po tym dekolaryzatorze nie wyłysiała.
Myslicie że poradzi sobie fryzjer z małego miasteczka?

a co do tej kuracji to dzieki za rade którejś z dziewczyn o tych Dove kosmetyczkach..
pozdro i odppp
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując