Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kobieta, a fantazje erotyczne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-19, 23:17   #4
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: kobieta, a fantazje erotyczne

Cytat:
Napisane przez Lonia07 Pokaż wiadomość
Ale kiedy nieraz ja proszę swoją TZ o to aby ona coś mi poopowiadała, to za każdym razem, wykręca się, że ona nie ma żadnych fantazji. (...) Czy jest jakiś sposób, aby nakłonić moją TZ do fantazjowania na głos?

Po pierwsze, czy to takie ważne dla Ciebie, żeby Twoja kobieta opowiadała podczas seksu Tobie coś sprośnego?
Po drugie, jeśli ona czegoś nie chce, a wyraźnie daje Ci to do zrozumienia to nie wymyślaj nic, co miałoby to zmienić.

Ja nienawidzę wręcz takich sytuacji. Było takich (podobnych) może ze dwie, nie więcej.
Po tym oświadczyłam mu, że nigdy więcej nie ma zaczynać tego tematu.
Nie jest to dla mnie kwestia wstydu, ale samego podejścia do seksu. Owszem, uważam, że śmiech podczas stosunku jest jak najbardziej wskazany. Zresztą dość często występuje - bynajmniej u nas. Ale takie sytuacje, typu "Poopowiadaj mi coś sprośnego" rozbrajają mnie i są dla mnie żałosne.
Rozumiem, jest to kwestia indywidualna, każdy odbiera to jak chce, ale pisałam już, jeśli Twoja kobieta nie chce czegoś, to nie nakłaniaj jej i nie szukaj sposobu by to zmienić bo zmienisz, ale w drugą stronę - zniechęcisz ją całkowicie do seksu.

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2009-11-19 o 23:18
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując