Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-26, 21:38   #4
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF 50+/PPD 28

Wątek jak znalazł dla mnie. W filtrach nie mam wielkiego rozeznania, bo do tej pory (przez pięć miesięcy) używałam jedynie tych z LPR. Najpierw Anthelios W Gel SPF 40, a potem właśnie DP (3 tubki).

W porównaniu z Antheliosem Gelem jest super lekki. Nie zapycha, a to dla mnie jest bardzo ważne. Nie lepi się i nie "obciąża" twarzy.

Jestem z niego bardzo zadowolona, choć widzę w nim kilka niewielkich wad: po pierwsze może nie bieli, ale daje mojej twarzy taką dziwną pobielaną poświatę. Jeśli twarzy nie przypudruję np. skrobią i później Translucide to wyglądam (zwłaszcza w naturalnym świelte) jak Wielki Elektronik z "Przygód Pana Kleksa w kosmosie". Choć zdarzają się dni, kiedy nie mam tego problemu. Hmmm... muszę chyba popracować jeszcze nad systemem aplikacji. Po drugie czasami (bardzo rzadko) migruje mi do oczu. Pieką wtedy niemiłosiernie, mam światłowstręt i wyglądam jakbym przez ostatnie kilka dni nic nie robiła, tylko płakała.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując