Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje cudaki :)
Wątek: Moje cudaki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 19:59   #28
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Moje cudaki :)

Cytat:
Napisane przez Fraoch Pokaż wiadomość
pastele mam koh-i-noor`a, może po prostu tu objawia się mój brak cierpliwości ^^ Nie mogę jak mi się to wszystko tak rozsypuje i w ogóle jakoś nie mogę nad nimi zapanować i ja bym poszła na taki kurs ^^ myślę, że przydałoby mi się trochę taktycznych wskazówek w walce o lepsze race
A może Tobie po prostu lepiej rysowałoby się pastelami w kredce albo olejnymi? Ja właśnie lubię suche pastele za to, że mogę uzyskiwać różne tony danego koloru i uzyskiwać różne efekty przez rozcieranie. Może też dlatego ciągnie mnie do olejnych, a nie temper albo akryli. Podoba mi się, że można uzyskać gładkie przejścia Wszystko zależy tez od tego, co chcemy zrobić

Ja akwarelkami namalowałam aż jeden jedyny obraz. Mimo że wszystkim się podobało, stwierdziłam, że jest be i przestałam maziać akwarelkami Ale nadal mnie do nich ciągnie, bo wiem, że odstawiłam wtedy kompletną fuszerkę od niechcenia

Cytat:
PS. ty nic nie zarzucaj tylko rysuj! Niekoniecznie trzeba być na asp i być artystą A ty jesteś artystką i już. Bez dwóch zdań.
Dzięki Ze spalonego teatru, ale zawsze coś
__________________
.:moje cudaki:.
neissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując