Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-05, 22:16   #26
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
I ja też rozmawiałam własnie z tym panem Mam katalog, ale szczerze... bardziej zauroczyły mnie błyszczące, migotliwe cienie Bi-Koru. Pewnie w maju się na nie skuszę (13-14 maja), ale nie wiem jeszcze na którą paletkę
Za radę dziękuję
A Ty cóż nabyłaś?

Wlaśnie też mi się te paletki podobały ale z tego wszystkiego nie zapytałam o cenę, nie pamiętasz może ile kosztowały? Bardzo mi sie zielenie spodobały chybaz pięć razy podchodziłam do stoiska IB bo strasznie chciałam nabyć jakikolwiek sypki ale nie wiem czemu ŻADEN kolor mi się nie spodobał więc kupiłam tylko ciemny turkus prasowany nr 51. Zieloną glnkę Argiletz, maseczke Zaji Aretina Q dla mamy- drugą dostałam gratis, dla cioci wzięłam szampon do osłabionych włosów z serii afrykańskiej Bielendy i jeszcze dostałam mnóstwo próbek Ziaji i Bielendy. Nie wiem czemu inni producenci nie mieli próbek, chyba większośc wystawców nastawiona była na klientów hurtowych. w sumie tylko tyle. szwendałam się kilka razy naokoło wszystkich stoisk bo szukałam dla siebie kremu do twarzy ale w koncu nic nie wybrałam. I ATW też jakoś przeoczyłam. Podobały mi się jeszcze pyłki brokatowe do ciała- takie w malutkich buteleczkach po 19 zł ale też nie wzięłam. Jakoś dziś nie miałam nastroju do wydawania większej ilości pieniędzy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując