Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-08, 11:10   #1505
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
tak, w słoiczku jest olej kokosowy; nakładam na suche włocy na kilka godzin (zależy ile mam czasu) a później zmywam, czasami dodaje do niego rycyny lub olejku babydream (tego dla kobit w ciąży); zmywam zwykle jakimś ziołowym szamponem; olejek świetnie nawilża włosy, sa po nim gładkie, ujarzmione i nie ma sianka, do którego mam tendencje; próbowałam też używać na końcówki bez spłukiwania ale przetłuszczał mi a jak nałożyłam mniej to nie było żadnego efektu więc stosuje tylko przed myciem;
poza tym jest świetny do ciała, na przesuszone miejsca, szorstkie łokcie czy do stóp, zmiękcza skórę i wygładza;

Naftę nakładam tylko na włosy, mam jakieś opory aby nałożyć na skórę głowy; nafta nadaje połysk i lekko usztywnia i włosy - bardzo lubię ten efekt, są dzięki temu gładkie i nie puszą się, miałam nafty z różnymi dodatkami i bez nich ale wszystkie według mnie działają podobnie;
dziękuję ślicznie dopiero się wkręcam w naturalną pielęgnację włosów, baardzo mi rozjaśniłaś wszystko!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując