Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry,kryjacy puder w kamieniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-16, 13:47   #27
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Dobry,kryjacy puder w kamieniu

Cytat:
Napisane przez klaudynia
Anahstasia,mam kamuflaz ArtDeco.Jesli go uzywam pod puder w kamieniu robi mi plamy(moze to wina troche za ciemnego koloru,ale zaznaczam dobrala mi to pani wizazystka w Douglasie(nie wiem po co one tam sa???)),a jak go uzywam na cala twarz to wcale nie daje takich efektow kryjacych jak to zapewnia producent.Unifiance LPR daje lepsze efekty kryjace,ale za to skora mi sie po nim swieci juz po godzinie.Ale jestem wybredna,co?
A jak go nakładasz? Camouflage jest specyficznym korektorem i złe jego nakładanie prowadzi do powstawania właśnie plam.
Najpierw palcem nabierasz odrobinę korektoru i rozsmarowujesz go na brzegu dłoni. Kiedy jego konsystencja zmieni się na bardziej kremową, dopiero wtedy nakładasz go na pożądane miejsce na twarzy i wklepujesz, aż do czasu całkowitego stopenia się korektora z cerą.
Poza tym korektora nie nakłada się na całą twarz, a jedynie punktowo.
I IMHO ten korektor jest jednym z najmocniej kryjących (pomijając Kryolan i dodawając Dermablend Vichy). Spróbuj nałożyć go w sposób, w jaki poleca to robić producent, a powinnaś być zadowolona z efektów.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując