Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - EKSFOLIACJA – Glyco Exfoliant 50% - wrażenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-12, 11:55   #1
marcelinx
Przyczajenie
 
Avatar marcelinx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3

EKSFOLIACJA – Glyco Exfoliant 50% - wrażenia


Witam!


Własnie przeprowadziłam sobie zabieg tym produktem.

Cytat:
Glyco Exfoliant 50% AHA
zestaw do peelingu domowego

Glyco Exfoliant 50% AHA zawiera kwas glikolowy i mlekowy. Peeling zalecany w szczególności dla cer uszkodzonych słońcem, dojrzałych, suchych, w przypadku przebarwień, zmarszczek, skór nadmiernie pogrubionych, a także trądzikowych i łojotokowych.


Efekty stosowania Glyco Exfoliant 50%
  • wygładza i regeneruje skórę
  • stymuluje odnowę komórek
  • wpływa na spłycenie zmarszczek
  • nawilża
  • poprawia elastyczność i jędrność skóry
  • odblokowuje pory
  • poprawia stan cer tłustych
  • rozjaśnia przebarwienia
  • zwiększa absorpcję stosowanych kosmetyków
Zalecenia przy stosowaniu Glyco Exfoliant 50 % AHA
  • po zabiegu stosować krem z wysokim filtrem ochronnym- SPF 30 Hydra Cream. lub SVR 50B; SVR 100B
  • efekty działania kwasów AHA nie są trwałe, gdyż nasza skóra ulega stale procesowi rogowacenia, dlatego zaleca się powtarzanie w ciągu roku kuracji Glyco Exfoliant.
  • zaleca się stosowanie serii zabiegów 2 do 4 razy w roku przez okres 3-8 tygodni, w zależności od potrzeb skóry.
  • stosować Glyco Exfoliant 1-2 x w tygodniu
  • czasy aplikacji: 1-3 zabieg � 4-5 minut, następne zabiegi 7-8 minut Przy cerach wrażliwych, delikatnych stosuj krótsze czasy aplikacji.
  • zaleca się stosowanie kremów AHA w domu na ok. 2 tygodnie przed rozpoczęciem serii zabiegów.
  • stosując Glyco Exfoliant 50% AHA nie używamy innych środków peelingujących - przy cerach np. bardzo wrażliwych bądź na początku serii zabiegów można rozcieńczyć Glyco Exfoliant z wodą w stosunku 50% na 50%
  • kwas glikolowy działa od momentu jego nałożenia, dlatego zaleca się nakładać ampułkę w możliwe krótkim czasie.
  • pamiętaj, aby nakładając produkt nie dostał się on do oczu. - po nałożeniu ampułki może wystąpić chwilowe uczucie pieczenia, jest to reakcja normalna. W przypadku, gdy uczucie to nie ustępuje, bądź jest zbyt uciążliwe należy zmyć produkt dokładnie wodą.
Zastosowanie:
  • oczyścić twarz mleczkiem i tonikiem
  • nałożyć całą ampułkę Glyco Exfoliant na twarz, szyję i dekolt.
  • pozostawić na 4-8 minut (patrz czasy aplikacji )
  • zmyć dużą ilością wody
  • nałóż odpowiedni krem lub ampułkę Viviean: Comfort lift caviar cream Zastosowanie ampułki kawiorowej, z retinoelm lub O2 Aroma wpływa łagodząco.
  • na zakończenie zastosuj Viviean SPF 30 Hydra Cream.
  • pamiętaj: po nałożeniu Glyco Exfoliant może występować uczucie mrowienia skóry, zaczerwienienia, co jest reakcją naturalną. Uczucie to mija po chwili. Jeżeli reakcje te są zbyt uciążliwe dla klienta produkt należy zmyć.
W skład Glyco Exfoliant wchodzi również: - wyciąg z truskawki zawierający sole mineralne i witaminy z grupy B; działa zmiękczająco i napinająco - aloes o właściwościach nawilżających i łagodzących.

Glyco Exfoliant 50% AHA wystarcza na wykonanie 10 zabiegów ( 1 ampułka = 1 zabieg)

Glyco Exfoliant jest zalecany w szczególności dla cer uszkodzonych słońcem, dojrzałych, suchych, w przypadku przebarwień, zmarszczek, skór nadmiernie pogrubionych, a także trądzikowych i łojotokowych.
Stosując Glyco Exfoliant należy używać do codziennej pielęgnacji kremu SPF 30 Hydra Cream.

Aktywne składniki: kwas glikolowy, kwas mlekowy, wyciąg z truskawki, aloes, pH: 3,5

Opak. 10 x 2 ml.
Szczerze? Jestem troche zdziwiona.

Mam grubą cerę, nigdy wcześniej nie miałam kontaktów z kwasami, mimo to, postanowiłam od razu zastosować Glyco o stężeniu 50%.
Po nałożeniu, czułam lekkie mrowienie, które błyskawicznie minęło.
Trzymałam go na twarzy może z 6 min.
Następnie kapsułka neutralizująca przeciwtrądzikowa.
Brak drastycznych zmian, zaczerwienień, czy odpadającej skóry..
Jestem zawiedziona, gdyż tego właśnie sie spodziewałam.
Nie wiem czy to jest spowodowane moją grubą skórą, czy może jakością produktu?

P.S. Mam tłustą cere, skłonna do wyprysków


Proszę o weryfikacje.
Jutro napiszę wrażenia po nocy, bo własciwie jestem dopiero 30 min po zabiegu

Pozdrawiam
marcelinx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując