Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-13, 12:07   #32
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Caramel Jak miałam naturalne włoski to wystarczył szampon, odżywka i włosy wyglądały pieknie Mam kręcone kudełki a nie potrzebowały żadnej pianki, niczego! Jak patrze na zdjęcia z tamtego okresu to mi sie łzy cisną do oczu [buuuuuuuuu], były lśniące miały gładkie końce itp, a teraz to mam taki filc, że wkładki do butów moge z nich robić Pod palcami czuję jak mi sie końce kruszą, jak nie użyje jedwabiu i kremu do włosów, to mam siańsko jak gwiazda lat 80. Fatalne są i rzadsze też. Włosy wyciągam garściami, choć ostatnio jest trochę lepiej.
Jak używałam szamponu niger i odżywki seboradin+ wax do tego to włosy znacznie poprawiły sie kondycyjnie, ale i tak musiałabym ściąć z 20cm, żeby były zdrowe((
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując