Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niepewna - długi związek
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 21:31   #20
ciemniejszastronagreya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 48
Dot.: Niepewna - długi związek

Ja na nic takiego nie liczę i nigdy nie liczyłam na żadne restauracje i sceny jak z filmu, niestety to już bardzo dawno minęło i juz kiedyś nad tym ubolewalam ale jednak zostało to zainteresowanie jego np co robię, teraz jakby go to nie interesowało. Jest już 3 dzień po powrocie a on pisał do mnie tylko dobranoc i kocham Cie nic więcej. Wiem ze jakby chciał, był ciekawy to jak zawsze nie miałby problemu z napisaniem zadzwobieniem czy przyjechaniem jednak tego nie zrobił i mnie to boli;\ mimo zajęć jakie już na sile sobie wymyślam ciągle mam to gdzieś w głowie i telefon co chwile sprawdzam chociaż wiem ze nic na nim nie ma ;\ ciągle ta myśl że jest zajęty i po prostu chyba ma mnie gdzieś. Mam ostatnio "złe dni" i tym bardziej potrzebuje miłości napewno nie chce takiej wymuszonej...
Wiem może trochę przesadzam ale co ja poradzę na to co czuje? Chciałabym żeby nawet za następne pół roku jego interesowało co się wgl ze mną dzieje, żeby chciał spędzić ze mną czas żeby zastesknil inaczej wydaje mi się ze to związek bez miłości z jego strony;\ czy wasi faceci tez tak mają ze przez parę dni zajmują się zupełnie swoją tam rozrywka/kolegami i trochę czujecie się zaniedbane?
ciemniejszastronagreya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując