Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkowy dla dietetyczek :) III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-25, 09:31   #1515
_Ana
Raczkowanie
 
Avatar _Ana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 256
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
A może da się z rodzicami ponegocjowac. Jesli tylko ty byś się tym psem zajmowala...
U mnie niestety jest stranowcze NIE dla wszelkich zwierząt
U mnie też było nie..ale znalazł się taki śliczniutki szczeniaczek najpierw zmiękczył mamę a potem tatę już podeszłyśmy razem ..
od tej pory pieski i kotki sie w domu przewijały
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Ide na Joe Blacka . Popłakałam, poużalałam się, moge iśc się lenic.
śliczny film lubię do też niego wracać



Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
to niezly masz budzic z tym psiakiem

niebawem wpadaja rodzice wlasnie troche ogarnelam mieszkanko

wczoraj bylam z TŻ na zakupach w media m. i pytal sie co bym chciala od mikolaja zawsze robilismy sobie niespodzianki, ale w tym roku chyba bedziemy pisac listy do mikołaja, bo to tez slodkie
przypomnialo mi sie jak kiedys jak bylam mala napisalam list do mikolaja bo moj brat chcial zebym mu powiedziala co sobie zyczę dostac no i napisalam kilka rzeczy, z mysla ze jedna z tych rzeczy sobie wybierze tymczasem on kupil wszystko to byly jakies drobiazgi, ale poprostu bylo mi nawet troche wstyd ze taka zachlanna jestem

spojrzalam dzis przez okno a tam biale samochody pierwszy taki snieg w tymroku, ktory spadł i l e ż y...
Bardzo mi sie podoba ten pomysł z listem! Dobrze że ktoś sobie o tym przypomniał

Moja Wigilia też dziwna, trochę czasu spędzę z ciocia i wujkiem (rodzeństwo Mamy), trochę z tatą macochą i jej dziećmi.. trochę z rodziną męża siostry
Ehh bezsensu nigdzie tak naprawdę .. po prostu z rodziną spokojnie przy świątecznym stole :|
Może kiedyś będę miał swoją rodzinkę.. męża dzieciaczki, święta w jednym miejscu gdzie będę mogła pozbierać najbliższych, ubieranie choinki koniecznie żywej! kolędy..


Miłego dnia
zmykam na rowerek toksyny wypocić.. bo mnie kacyk dopada po sobotni

ps. sprawdziłam właśnie totka wygrałam 4ke.. kiedyś już maiłam 5tke czyli następnym razem będzie w końcu 6??
__________________
- - - - - - - - - - - - - - -- - - - --
76 - - - - -70 - - - - - - - - - 60 - - - - - 54
---- - ^
_Ana jest offline Zgłoś do moderatora