Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkowy dla dietetyczek :) III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 09:35   #1516
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Ather - widzę, że Ty także nie masz lekko. Wiesz, może nie ejstem az tak bardzo negatywnie nastawiona do tych Świąt, tylko boli mnie to, że będę musiała siedziec przy jednym stole z 2 osobami, których szczerze nienawidze, którzy niszcza moje i mamy zdrowie i zycie zarazem. Boli mnie to, że Święta u nas to z zewnatrz wyglądaja cudownie. Moja mama potrafi taka piekną hm.. powłoczkę zrobic, że ahh A w środku.. to już tylko my wiemy jak jest...
Mam nadzieję, że nie będzie tak zawsze... i kiedyś to się u Ciebie wszystko zmieni

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
to niezly masz budzic z tym psiakiem
kurczę... tak swoją drogą to nie wyobrażam sobie psa w swoim łóżku. Jestem kategoryczną przeciwniczką psów w pościeli. Co innego jeśli chodzi o kota (który nie wychodzi na zewnątrz).
ech...

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Ather jak Ty wstawiasz do podpisu takie fajne obrazki
To jest opcja only for... moderatora

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
No to masz bardzo wypełnione dni świąteczne przynajmniej
ale straszna jest swiadomosc ze jeszcze kiedys wszyscy byli razem a teraz kazdy zyje wlasnym odrębnym zyciem ..
Wypełnione ... ja dziękuję bardzo za takie wypełnienie Żałuję, że tak to wszystko się potoczyło.

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
A co do choinki to u mnie ubiera się ja dzień przed wigilią, no ewentualnie dwa, zalezy jak mama pracuje Zawsze właczam sobie "Last Christmas" i ubieram z mama i tata, niestety, jak łatwo wywnioskować, jestem jedynaczka więc innego wyjścia nie mam
przyznam że nie znoszę polskich kolęd, za to amerykańskie świąteczne piosenki... ubóstwiam i w święta tylko takie lecą u nas. Dopóki nie przyjdzie dziadek który woli polskie kolędy i dopóki nie pojadę w strony ojca gdzie wszyscy śpiewają
a choinkę... kiedyś zawsze z dziadkiem ubierałam w wigilię, ale to minęło.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora