Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-05, 22:15   #3831
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

Cytat:
Napisane przez shironi Pokaż wiadomość
O matko dziewczyny! wczoraj wieczorem przeglądałam wątek cały (albo raczej skakałam co pare stron) i trafiłam na przepis wzbogacenia koloru cieni do powiek (każdej firmy). Mianowicie trzeba zmieszac glicerynę z wodą w proporcji 1;3 (zużywa się tego mało, ja zrobiłam 1/2 łyżeczki gli i 1,5 łyżeczki wody). Dla cieni sprasowanych na początku pędzelek do cieni, później do mieszanki, dla cieni sypkich odwrotnie.
Efekt naprawdę niesamowity. wydobywa kolory.
Jeden minus, że jak już nałożysz i wyschnie to niejak tego nie rozmażesz (czyli smokey eyes odpada).
ale jako baza podobno dobrze się nadaje.
Radze wypróbowac na poczatku na ręce żeby wyczuć jak maczać etc. Ja zrobiłam to z ciniami inglot, i te które średnio normalnie wychodziły teraz wyglądają super

nie zgadzam się, że do smoky się nie nadaje. Można sobie zrobić czarną wyraźną bazę dla podbicia koloru i na tym normalnie nakładać cienie
Cały wątek poświęciłam tej mieszance

Ale mnie tu dawno nie było.. Co prawda nadal kusi mnie skompletowanie wszystkich singli NYX-owych, ale chwilowo mineralne cienie jednak rządzą u mnie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora