Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Memento dla fanek opalania-wszystko o bezpiecznym opalaniu!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-13, 16:50   #30
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Memento dla fanek opalania

Ja osobiscie uważam że nie należy popadać w skarajność, oczywiście nie każdy moze się opalać i nie kazdy to lubi,uwazam że wszystko jest dla ludzi tylko w granicach rozsądku, kiedyś wszystkie się zestarzejemy i bedziemy mieć zmarszczki, moja mama ma 56 lat, całe życie się opalała nie używając zadnych kremów, od około 6 lat zaczeła używać kremów do twarzy na dzień i na noc (przez około 50 lat kremy do twarzy używała sporadycznie, raz na jakiś czas ponieważ zawsze mówiła że ma tłustą cere i nie lubi kremów) powiem wam że wygląda bardzo dobrze, nie ma pomarszczonej buzi, nie ma przebarwień, wygląda bardzo ładnie dużo młodziej niż jej kolezanki , podrywają ją dużo młodsi od niej faceci (aż mój tata jest zazdrosny), pomimo wieku buzie ma gładziutką, zmarszczek mimicznych też kilka bo w pewnym wieku tego nie unikniemy, mam nadzieje że ja będąc 56 latką bede wyglądać jak ona tak naprawde najwazniejsza jest genetyka.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując