Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak wygladacie?
Wątek: jak wygladacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-14, 08:05   #158
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: jak wygladacie?

> Mam nadzieje ze nie uraze nikogo moja wypowiedzia.Uwazam ze ten watek to kompletna bzdura.

Wystarczy odrobina empatii

Ja mam taką złotą zasadę - nie poświęcam czasu wątkom, które mnie nie interesują.

Nie podchodzę również do znajomych siedzących przy sąsiednim stoliku i nie mówię, że tematy, które poruszają są bzdurne, bo MNIE mnie nie interesują , bo JA mam inne potrzeby {vide: ***]

> Rzeczywiscie fajnie jest popatrzec na czyjes zdjecia....

Czyli jednak nie bzdura?

> jedni sie chwala swoim wygladem...inni poprostu sie wstdza,wiec ich nie wysla...

Chwalą.. Hmm.. Wydaje mi się, że jeśli ktoś jest atrakcyjny to nie ma się czym chwalić, bo o tym wie..

> moze niektore z was uwazaja to za fajan zabawe.Ja nie.

Każdy ma prawo do własnego zdania . Tylko dlaczego od razu to w czym nie chcesz uczestniczyć z niżej wymienionych powodów nazywasz "kompletną bzdurą". Dla mnie kompletną bzdurą jest patrzenie na innych [na ich zachowania] jedynie przez pryzmat własnych potrzeb [vide: ***] -

> To forum to fajna sprawa.Mozna sie wypowiedziec na kazdy temat,nozna komus pomoc i odwrotnie,ale jak zaczyna sie sprawa zdjec to robi sie z tego jakic glupi problem.Smiesza mnie te pochlebstwa,

Pochlebstwa? Ja zazwyczaj prawię szczere komplementy [i zapewne nie tylko ja]. No chyba, że mnie ktoś przyprze do muru: "prawda, że moje nowe buty są przepiekne?" [nie mam serca powiedzieć: są wstrętne ]

> albo tekty typu..teraz ja postrasze,albo teraz ja brzydka...przeciez kazdy wysyla zdjecie na ktorym wyglada najlepiej,a takie teksty sa tylko prowokujace do tego zeby ktos inny zaprzeczyl i napisal ze jednak nie jest z nami najgorzej...albo 'ja przy tobie to brzydula...nie to ja jestem brzydka' Co za bezsens.

No właśnie.. Ta empatia cała by się przydała . NIe wierzysz w to, że ktoś może uważać, iż inna osoba jest ładniejsza? Każdy ma inny gust. I nie każdy wysyła zdjęcie na któym wygląda najlepiej.. Wydaje mi się, że raczej takie, na którym wygląda najbardziej realnie. Oczywstym jest zaś fakt, że jeśli ktoś ma zdjęcie na którym mruga, ziewa, otwiera usta to takiego zdjęcia nie posle. Nie zamieści również na forum zdjęcia z okresu po dwutygodniowej anginie.. I ja się nie dziwię

> dziewczyny jesli juz jest taki watek i chcecie podzielic sie z innymi swoim wygladem nie piszcie takich glupot bo to smieszne.

A jeśli osoby piszące takie "teksty" naprawdę czują się brzydsze, grubsze etc...?

_________________________ ______
***
.Nie wkleje swojego zdjecia gdyz chce pozostac anonimowa.Zdradzamy tutaj najwieksze tajemnice dlatego uwazam ze w tym wypadku wyglad powinien byc tajemnica



Mam nadzieję, że nie uraziłą Cię swoją wypowiedzią.

Pozdrawiam, Sarenka.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora