Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akryl czy zel?
Wątek: Akryl czy zel?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 16:36   #20
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Akryl czy zel?

PRAWIDŁOWO WYKONANE ŻELE I AKRYLE NIE RÓZNIA SIE OD SIEBIE POD ŻADNYM WZGLEDEM!!!! wiem, bo jak pisałam w innym poście mam na paznokciach totalny misz-masz i mam teraz 3 akrylowe, reszta żelowe. byłam z tymi paznokciami na targach, gdzie spotkałam duzo profesjonalistek i zadna nie była w staie odróznic, który akrylowy, a który żelowy!!! Akryl mozna po pierwsze wybłyszczyc przez polerowanie, mozna go wybłyszczyc lakierem do paznokci, a takze pokryc nabłyszczającym żelem do tego przeznaczonym.

ANI ZEL, ANI AKRYL NIE NISZY PAZNOKCI niszcza je stytlistki rzeźniczki, które nie umieja pracowac, a matownienie kojarz im sie z piłowaniem!!!!
skoro akryl odpryskiwał ci po tygodniu, to albo jestes w grupie 5% kobiet, które akurat akrylu nie toleruja, albo (co bardziej prawdopodobne) trafiłas do kiepskiej stylistki.

Fakt, faktem, że akryl przy nakładaniu smierdzi- a konkretnie śmierdzi liquid, ale nie jest to niezdrowe i najbardziej przeszkadza, nam stylistkom, które wachamy to codziennie, a nie klientkom, które zapach ten czuja przez godzine dwie, w trakcie wizyty.

Płyn, którym usuwa sie tipsy nie jest szkodlwy, z reszta nie usówasz ich co drugi dzien, a dopiero wtedy, gdy Ci sie akryl znudzi, a może to byc nawet po kliku miesiącach, lub latach....

Mam klientke, która co 3 tygodnie, do miesiąca zmienia sobie całe paznokcie- ściągamy jej stary akryl i robię jej nowe i poimo takich praktyk od ponad roku jej paznokcie sa tak samo zdrowe jak były rok temu! Wg twojej teorii, nie powinna ona miec juz paznoci wcale!
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując