Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-27, 22:05   #169
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dotarły do mnie próbki.

Blush: Tea Time
Concealer: Sunlight
Foundations:
1. Fairly Light Neutral (Intensive) BUFF
2. Medium Beige (Intensive) BEIGE
3. Fawn (Original Glo) GOLDEN

Odcienie wybierałam za pomocą paletki dostępnej na stronie, oraz opisów podkładów, w tym jeden wybór spudłowany. Jeden podkład wybrałam "na oko" (Fawn) - i bardzo mi się podoba.

Intensive wygląda naturalniej niż Original Glo, który można traktować jako baaardzo delikatny rozświetlacz.
Zastanawiałam się też, czy podkład nie uwidoczni moich włosków na twarzy. Otóż podkład jest na tyle inteligentny, że przykleja się do buzi, a włoski omija szerokim łukiem - jakby ich po drodze w ogóle nie było. Bardzo mi się to podoba. Nie podkreśla też moich rozszerzonych porów, ale specjalnie ich nie tuszuje. Ogólnie jestem zadowolona , i złożę zamówienie na większe opakowanko.

Róż wybrałam sugerując się kolorem, a nie czytając opisu (miał być chłodny róż, jest ciepły brąz ).

Korektor jest za jasny dla mnie. Zostawia mi pod oczami za jasne kółka. Myślę, że odcień Multi-Tasking spisałby się lepiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_6758.jpg (61,8 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_6761.jpg (67,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_6764.jpg (97,6 KB, 50 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]

Edytowane przez rav12345
Czas edycji: 2007-12-28 o 03:16 Powód: poprawka (pomieszałam nazwę odcienia)
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora