Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allegro a bezpieczeństwo naszych danych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-20, 12:10   #14
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Allegro a bezpieczeństwo naszych danych

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
http://itbiznes.pl/art23874.html
tu więcej informacji.


Nikt się nie włamał prócz hacking, nikt nie stracił. Żaden Użytkownik. Za to zainteresowanie e-bay i świstakiem statystycznie wzrosło, a hackingowi padł serwer z obciązenia odwiedzających...
Swoisty system promowania - kto włamie się na stronę rządową ma robotę do końca życia Nie ma zabezpieczeń nie do złamania, co tworzy człowiek - człowiek również rozpracuje. To ciągła wojna tworzących z łamiącymi - kto pierwszy.

Allegro dopiero to wyjaśnia. Trudno się ustosunkować, ale jakoś się nie boję. Nie takie "zagrożenia" (prasowe) miały mi utrudnić korzystanie z tego serwisu. Włamanie-fakt niezaprzeczalny. Trudno będzie im na nowo pozyskać zaufanie, zwłaszcza jeśli faktycznie okaże się to zwykłym zaniedbaniem.
We mnie mają stałego klienta, chyba że naprawdę coś się wydarzy takiego co mnie do nich zniechęci. Zamienniki moim zdaniem są niezbyt interesujące więc jak tylko wszystko się wyjaśni ludzie wrócą na stare śmiecie a zainteresowanie świstakami i innymi cudami spadnie. (tak mi się wydaje)
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując