Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2007 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-25, 22:00   #1740
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II


Najlepsze życzenia dla Tymoteusza Anaid i Kubusia Edytki2 .

Majeczka to nie tylko gimnastyczka, ale i mała strojnisia! Śliczne ma kreacje . Zdjęcie w foteliku powalające: "Kelner, zupka! I to szybko!" . Miło też Ciebie zobaczyć Anusiu .
Agatka-Pućka - smakowita i rumiana . Od samego jej widoku apetyt wzrasta. Będę pokazywać jej fotki Jasiowi przed obiadem . Ładna z Was parka Joli .
Blaneczka ma wspaniałą huśtawkę, widać, że zabawa bardzo jej odpowiada (gdy byłam mała uwielbiałam huśtawkę; rodzice wsadzali mnie do niej, włączali Muppet Show i na pół godziny mieli mnie z głowy ). Zdjęcie śpiocha rozczulające, a w pieluszce wygląda jak mała piratka .
Śliczna Weroniczka urodę odziedziczyła po mamie. Gęstwinę włosów też . Kucyk zabójczy .
Maksio nie jest smutny. On jest, jak to dziś Pysia określiła swojego Kubusia, melancholijny. Ale - jak widać na załączonych fotkach, potrafi się też czarująco uśmiechać .
Słodki Patryś ma rozbrajający uśmiech i dołączył do grona facetów w rajtuzach (na głowie ).

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Zjadła słoiczek z Hippa 190 g dynię z indykiem i za pół godzinki doprawiła cycem.


Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
czesc maciek 3 dzien goraczkuje............. nic wiecej sie nie dzieje,tylko ta cholerna goraczka -moze to zeby?
Prawdopodobnie.
Albo trzydniówka, musisz obserwować, czy nie pojawi się wysypka. Jaś przy ząbkowaniu pojękuje i ma katar, ale nie gorączkuje.

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Swieta minely nam bardzo milo. okazuje sie ze moj szwagier,to super mezczyzna!!! nigdy nie mialam okazji go poznac,ale tesciowa swoimi historiami zdazyla mnie do niego zrazic.troche mi glupio,bo bardzo sie co do niego mylilam.
wujek 3 dni zabawial Si,na rekach tez go nosil,ale nie mialam serca mu odmowic,bo caly czas slyszalam jak mowil do Simonka: a Klaudia to(coreczka),Klaudia tamto...troche smutno mu bylo.
To przykre, że teściowa zraziła Cię do własnego syna... Miłe natomiast, że wuj (a w zasadzie stryj ) okazał się fajnym facetem.

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
ps. znalezlismy nowy dom przeprowadzka za 5tyg
ps.2 zdjecia wkleje moze pozniej.
Gratuluję i również proszę o fotki .

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
W sobotnim losowaniu trafiłam 4 w totka. Płacą 179 zł. Zawsze coś na drobne wydatki.....
Super!!!

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
witam po 2 miesiecznej nieobecnościDaria rośnie - jest cudnym dzieciaczkiem-ja dziś wróciłam do pracy....pierwszy dzień...
nic nie robię myślę o małej...
Cześć!
Zaglądaj do nas częściej i pochwal się Darią.

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Widze ,ze spotkanie sie odbylo i udalo. nad maluszkami sie nie bede zachwycac bo wiadomo ,ze najpiekniejsi i moglabym kazdego schrupac ale chce sie rozpisac o mamuskach. Dziewczyny jestescie piekneJak wy to robicie ,ze sladu zmeczenia macierzynstwem po was nie widac?
Dzięki Motylku , ale po mnie widać zmęczenie i upływający czas. Miewam czasem straszne dołki...
Dziś była warstwa makijażu, zazwyczaj się nie maluję, bo nie chcę brudzić Jasia.

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Kupilam sofe ..i mnie glowa boli. Poszlismy do salonu Dondi Salotti , ktory specjalizuje sie tylko w produkcji sof. Dostalam lekkiego zawrotu glowy i od modeli i od cen. Sofa ma byc dostarczona dopiero na poczatku maja , czyli przed moim wyjazdem do Polski. Mam nadzieje ,ze posluzy nam kilka lat. Wahalam sie miedzy zamszem a skora i w koncu wybralam skore , chociaz sprzedawca zachecal ,ze zamsz jest traktowany specjalnym srodkiem przeciw plamom. Nie dalam sie przekonac bo pies i Max to i chyba takim srodkom dali by rade.
Jak już sofa dojedzie do domu, to pochwal się nią koniecznie .

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Boże, ale jestem beznadziejna dziewczyny przepraszam. Byłam przekonana że spotkanie będzie w środę. Przez święta tu nie zaglądałam. Teraz włączyłąm kompa żeby sprawdzić dokładnie o spotkaniu, a tu taka niespodzianka, buu. Ale ze mnie gapa... No nic to, może w kwietniu się poprawię. Ech...
Myshiu...
Obecność w kwietniu obowiązkowa.

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
A do smiechu, to nie bylo mi dzis w sklepie z bielizna. Pierwszy raz po porodzie kupowalam stanik -miseczka E jeszcze gorzej bylo gdy placilam
Sylwia, doskonale Cię rozumiem .
Przed ciążą 75 E, w ciaży 80 E, do niedawna 80 F, a teraz zrobiło się luźnawo pod biustem i przydałoby się 75 - tylko ile?
W wątku "Figura po porodzie" Primavera wkleiła link do strony, gdzie można dobrać prawidłowy rozmiar stanika: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/. Wiele kobiet źle dobiera biustonosze, co niestety smętnie wpływa na biust, zwłaszcza duży, dla którego grawitacja jest bezlitosna .
O właściwym doborze biustonosza można tez poczytać tu: http://stanikomania.blox.pl/html. Smutne jest to, że jest niewielki wybór biustonoszy w dużych rozmiarach i że są one bardzo drogie.

Wracając do strony podanej przez Primaverę, przeżyłam szok , gdyż tabelka pokazała, co następuje:

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biust.JPG (32,5 KB, 23 załadowań)
demonik jest offline Zgłoś do moderatora