Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - American & Polish Girl cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-03, 23:34   #1747
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Tzn, ze odety juz nifdy z nami nie bedzie :/ jest juz niestety osoba niepozadana. W sumie nie wiem dlaczego, bo to przeciez nie ona siebie klonowala, ale ok.
chyba ze sobie Ip zmieni programem czy cosss.
ale ja do konca nie wiem o co chodzi, przeciez zeby siebie klonowac potrzeba jednego Ip wtedy dla portalu jest jasne ze to jedna osoba, wiec jak to mozliwe ze ta laska zakladała konta z tego samego Ip co odeta, kurde nie wiem o co biega zgłupiałam juz teraz

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Tzn, ze odety juz nifdy z nami nie bedzie :/ jest juz niestety osoba niepozadana. W sumie nie wiem dlaczego, bo to przeciez nie ona siebie klonowala, ale ok.

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------



Ja widze, ze ty lubisz golfy ja musze sobie kupic taki z krotkim rekawem, bo kupilam sobie taka kiecke w new yorkerze i ona jest taka a'la tuba i musze miec cos na gore, i sobie wymyslilam wlasnie golf i legginsy na dol i heja tylko jak na zlosc jak znalazlam, to mi sie kasa skonczyla, a teraz juz pewnie nie bedzie....

O, wlasnie sobie uswiadomilam,ze nie mam wacikow ;(;(;(
Uwielbiam, jak jest zimno to tylko golf nie lubie szalików szybko mi sie gardlo przeziebia jak go nie zakryje. Ale w tym roku to i szalik sobie kupie co by mi jeszcze cieplej było
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2009-11-03 o 23:35
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora