Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - XS, S, M - ubrania w stanie idealnym na wymianę!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-17, 09:10   #1
Atiishia
Raczkowanie
 
Avatar Atiishia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 117
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
GG do Atiishia

XS, S, M - ubrania w stanie idealnym na wymianę!


Witam drogie Wizażanki!

Wiosenne słońce zmusiło mnie do zrobienia porządków w szafie i okazało się, że mam pełno rzeczy ładnych, w dobrym stanie, za małych albo za dużych albo niepasujących do niczego. Tak więc zapraszam do wymiany!

Wszystkie moje ubrania są w rozmiarach od XS do M, pojawiają się też buty 38,39. Rzeczy są zazwyczaj nieużywane lub noszone kilka razy. Stan i wszystkie wady zawsze szczegółowo opisuję. Dodatkowe zdjęcia i wymiary na życzenie.

DOKŁADKI POSTY 2,16 i 29 ;D


Nie odmieniam się, ponieważ wszystkie szczegółowe i wymagane przez was informacje udostępniam, jak również zdjęcia na życzenie z każdej strony i na sobie Na wiadomości odpowiadam u was w wątku.

A oto moja lista życzeń:
  • spodnie rurki różnorakie
  • szorty! oprócz białych
  • sukienki letnie czy też imprezowe, każde
  • spódnice, nie dłuższe niż za kolano
  • sweterki zapinane na guziczki
  • zwiewne, kobiece topy
Rozważam wszystko i często się kuszę na coś co pozornie nie jest mi potrzebne więc czekam na propozycje

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Rzeczy, które znalazłam podczas moich wczorajszych porządków:

1) Szaro-czarna tuniko sukienka w róże. Tunika dla wszystkich, sukienka dla niskich i odważnych. Mi (mam 170cm) sięga do 1/3 uda. Elastyczna, świetna do leginsów, rozmiar uniwersalny, podkreśla figurę. Stan idealny, nieużywana.

2) czarna kamizelka sweterkowa. Rozmiar uniwersalny, ale jest krótka więc pasuje na niskie osoby. Nieużywana.

3) Ciemnoróżowy sweer z kapturem zapinany na duże guziki. Gruby, ciepły, rozmiar XL z dziecięcego GAP, ale ma bardzo długie rękawy, więc bez obaw. Raczej na niższe osoby, bo w miarę krótki. Nieużywany. - nie ma/dla kwiatuszek160


4) Jasnozielony t-shirt z białym nadrukiem. - nie ma/dla aguska1816


5) Koszulka z Croppa, rozmiar S. Miałam na sobie kilka razy, nie ma śladów użytkowania. - nie ma/dla kwiatuszek160

6) Bluzka czerwona z Butika, rozmiar L, ale jest mała. Elastyczna, raczej na niską osobę bo krótka. Nowa. Z lewej strony ma małą kieszonkę którą średnio widać na zdjęciu.

7) Koszulka czerwona na ramiączkach, dekold w szpic, rozmiar S, krótka ale dość szeroka. W stanie bardzo dobrym.

8) Spodnie brązowe z Trolla, rozmiar XS, ale pasuje na kogoś kto normalnie nosi S. Założone kilka razy. Dokładne wymiary na życzenie.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCF3241.jpg
Wyświetleń: 62
Rozmiar:  111,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCF3243.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  56,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCF3251.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  59,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCF3252.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  46,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCF3254.jpg
Wyświetleń: 37
Rozmiar:  58,5 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________

...w twoich doskonałych palcach
jestem tylko drżeniem
śpiewem liści
pod dotykiem twoich ciepłych ust
.

23.08


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...20043&posted=1

WYMIANKA! XS, S, M - stan idealny!

Edytowane przez Atiishia
Czas edycji: 2009-05-25 o 19:02
Atiishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując