Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-13, 11:40   #3223
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sonetkrymski Pokaż wiadomość
A ja niedługo chyba zwątpie w filtry . Miałam Pharmaceris, który poleciła mi pani w aptece- zmasakrował mi twarz. Teraz kupiłam Sorayę 45 i po kilku dniach stosowania nie wyglądam lepiej niż po tym z Pharmaceris. Fakt, nie chodziłam czerwona (a muszę dodać, że cerę mam naczynkową i przy okazji mieszaną) ale stan mojej cery, która już wyglądała nieźle, drastycznie sie pogorszył
Chcę dać filtrom jeszcze jedną szansę ale nie chcę znowu w ciemno wyrzucać pieniędzy. Myślicie, że ten Iwostin http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...nna-SPF-40.htm mógłby sprawdzić się lepiej?
Roc Minesol-był chwalony w watku..I bywa na Allegro. Ja do swojego wróciłam po przerwie i jest ok. Chociaż teraz jednocześnie używam 3 filtrów, muszę coś wykończyć...

Co Soraya zrobiła Ci z twarzą?!?

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Gdzieś tu w wątku pojawiła się opinia, że Soraya zażółca ubrania (?), w każdym razie ktoś zasugerował, że w jakiś sposób barwi - i szczerze mówiąc nie zaprzeczę, bo po Sorayi mam ładniejszy, wyrównany koloryt, a ona sama nie jest specjalnie biała po wyciśnięciu z opakowania

P.S. W SP -25% na Vichy iLRP.
Moja Soraya biała jest. Masz tę 45 do ciała?!?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora