Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trwała na rzęsy..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-19, 07:59   #115
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Trwała na rzęsy..

Cytat:
Napisane przez elsha71 Pokaż wiadomość
przeczytałam jeszcze raz wszystie wasze wiadomości i chciałam powiedzieć, że każda jest inna, inaczej odczuwa ból itd.
Na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że:

1.zabieg "trwała na rzęsy" nie podrażna oczu chyba że preparat dostanie się np do worka spojówkowego, co zdarzyło mi się tylko raz na kilka zabiegów.

2.trwała nie powinna rozjaśniać rzęs, wydaje mi się że robią to inne środki np do przemywania po zabiegu (raz miałam rozjaśnione ale wtedy robiła mi inna babeczka i użyła płynu którego nigdy wcześniej żadna inna nie użyła)

3.efekt trzyma się 2 miesiące, potem rozprostowują się pojedyńcze rzęsy , troszkę wtedy wygląda jakby były sztuczne ;P (kilka osób mnie już o to zapytało :P)

4. trzy dni przed i po zabiegu nie powinno się robić henny i nakładać olejku rycynowego na rzęsy przecież rzęsy są poniekąd jak włosy a nie powinno się robić równocześnie farbowania i trwałej

5.kiedyś wypadało mi sporo rzęs ale stosowałam tydzień przed (3 dni przed zabiegiem i trzy dni po zabiegu miałam przerwę) i ok 3 tygodnie po pierwszej trwałej o.rycynowy i teraz już mi nie wypadają od kilku miesięcy.

Podsumowując rzęsy rosną mi w dół a są dość długie więc jestem bardzo zadowolona z efektu trwałej, robię ją ok raz na 2,5-3 miesiące a ok tydzień po zabiegu robię hennę bo dość trudno mi pomalować niektóre rzęsy np te króciutkie po bokach a końcówki zawsze mam jaśniutkie, następnym razem postaram się zrobić zdjęcie

pozdrawiam i powodzenia

o kurcze! własnie ide robić trwałą a wczoraj nakładałam olejek szkoda ze nikt wczesniej o tym nie napisał
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując