Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anty_KWC, czyli o bajkach, marketingu i oszustwach w przemyśle kosmetycznym
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-13, 23:28   #268
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Anty_KWC, czyli o bajkach, marketingu i oszustwach w przemyśle kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Miodzio. Ciekawa jestem, czy ktoś badał kiedyś efekt placebo w odniesieniu do kosmetyków. Czyli to, że widzimy "wspaniałe efekty" kremu Heleny Rubinstein za setki złotych, pomimo że chemicznie nie ma on prawa działac lepiej niż mazidło z supermarketu za kilka złotych.
heh no to ja się zawsze dziwiłam że na mnie nigdy placebo nie działało
nawet jak setki ludzi się zachwycało i cena była niczego sobie to ja efektów nie widziałam jeśli naprawdę nie były widoczne.

placebo nie zadziałało chyba na nikogo w przypadku kosmetyku do demakijażu oczu : Sephora, Professionnel Backstage, Radical Eye & Lip Makeup Remover, cena - 20 zł, sklad - petrolatum... skoro petrolatum znane na forum dziewczynom które używały toniku z petrolatum i olejku pichtowego jest tak cenne to jakim cudem w aptekach można je kupić za grosze? no chyba że opakowanie takie cenne było... i na podstawie tego wyrobiłam sobie opinię o całej firmie

na szczęście wizażanki się nie dały omamić i wydały odpowiednią recenzję.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując