Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anty_KWC, czyli o bajkach, marketingu i oszustwach w przemyśle kosmetycznym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-13, 23:43   #269
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Anty_KWC, czyli o bajkach, marketingu i oszustwach w przemyśle kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez o000agus Pokaż wiadomość
placebo nie zadziałało chyba na nikogo w przypadku kosmetyku do demakijażu oczu : Sephora, Professionnel Backstage, Radical Eye & Lip Makeup Remover, cena - 20 zł, sklad - petrolatum... skoro petrolatum znane na forum dziewczynom które używały toniku z petrolatum i olejku pichtowego jest tak cenne to jakim cudem w aptekach można je kupić za grosze? no chyba że opakowanie takie cenne było... i na podstawie tego wyrobiłam sobie opinię o całej firmie

na szczęście wizażanki się nie dały omamić i wydały odpowiednią recenzję.
Wiesz, z jednej strony to mogło być nie fair. Z drugiej - trudno, żeby Sephora sprzedała to za grosze, a przecież rozpuszcza makijaż (jak jest napisane w zgłoszeniu - oczu i ust). Cóż, kwestia czytania składu.
Ja tam Sephorę lubię za dobre kosmetyki za dobrą cenę

No i właśnie poczytałam recenzje - dziewczyny wydały odpowiednią recenzję, ale stosowały niezgodnie z zaleceniem producenta (patrz: opinie o zaklejonej i tłustej skórze, raczej nie przeszkadzało to na ustach? ), więc zgodnie z regulaminem oceniania mogły by zostać usunięte.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując