Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój ulubiony film to....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-02-16, 13:41   #4
Spinja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 72
GG do Spinja
Re: Mój ulubiony film to....

Choroba? Na chorobę, jak wiadomo, najlepsza jest komedia romantyczna (no, chyba, że jest się facetem W każdym razie polecam z czystym sumieniem:

WSZYSTKIE filmy z Meg Ryan (wpisz w wyszukiwarce, znajdź jej filmografię i pożyczaj chronologicznie , tylko musisz dłuuugo chorować (np. Masz wiadomość, Bezsenność w Seattle, Miłość jak narkotyk...itd itd)

"Przerwana lekcja muzyki" (Girl interrupted) z Winoną Ryder i Angeliną Jolie (też mi się wpisało! to żadna romantyczna, ale...)

"How to make an american quilt" - znów Winona.. nie znam pl tytułu, łatwo znaleźć

"Zakochana złośnica" (10 things I hate about you) z Julie Stiles (uwspółcześniony Szekspir, przemiły)

I znów ze Stiles "W rytmie hip hopu" (Save the last dance)

"Fucking Amal" (szwedzkiiii, dobry dobry)

"Mój chłopak się żeni" (My best friend's wedding) z Julią Roberts (no i oczywiście z nią i Richardem Gerem nieśmiertelne "Pretty Woman")

"Benny i Joon" z Mary Stuart Masterton i Johnnym Deppem(mój najukochańszy chyba)

"Shrek" (polska wersja językowa lepszaaaa! hura my!)

"Clueless" z Alicią Silverstone, która zagrała też m.in w teledysku Metaliki

Pierwsza część "Legalnej blondynki" (Legally blonde) z Reese Witherspoon

aaaaa, jak mogłam zapomnieć o najukochańszym (kolejnym najukochańszym ) "Ja Cię kocham, a Ty śpisz" z Sandrą Bullock i przepięknym, niebieskookim Billem Pulmanem i rodzinką z piekła rodem i metrem i wszystkim, cudooo

Polecam też Internet Movie Database (to nie film, to mekka kinomaniaków ) Tam wpisujesz do wyszukiwarki film, o którym wiesz, że Ci się podobał, a potem wybierasz opcję "znajdź podobne" i ... masz http://www.imdb.com/

Super jest też nasz polski Filmweb http://www.filmweb.pl

Pozdrawiam, błogiego chorowania!
Spinja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując