Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kwasy, kwaski i kwaseczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-17, 22:40   #11
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez muszalena
Megg-trafiłam na Twoje posty, przeglądając wątki o kwasach i miałam nadzieje, ze sie odezwiesz ;D
Napisz proszę czy na Lysanel używasz jakiś krem nawilżający czy Lysanel nie wysusza ani nie podrażnia tak bardzo?
Rano Vichy? A nie filtry???
Ja postanowiłam myć twarz czymś delikatnym, np. AA, kiedyś uzywałam Dax Cosmetic z lnem-bardzo fajny, delikatniutki.
Cóż-na razie lecze twarz po oczyszczaniu-kiepsko to wygląda...
Postanowiłam używać Lysanel co 3 dni, bo strasznie boje się wysypu pryszczu-za 2 tygodnie zaczynam studia i nie chciałabym mieć na twarzy wulkanów...
Megg-pisz jak Ci idzie, bom ciekawa
pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje
Muszalena już Ci odpowiadam

Wieczorem myję buzię Dermediciem Acne Expert, po pewnym czasie nakładam Lysanel i nic więcej. Troszkę długo się wsiąka ale mi to nie przeszkadza.
Rano używam Vichy, a jak świeciło słoneczko - filtru z Erisu, z serii Lirene - ale jako że teraz leje i leje to nie używam go - nie chcę obciążać zanadto buzi - oczyszczam pory i boję się ich zatkania
Jeśli chodzi o sam Lysanel - wiesz co, żeby być wiarygodną, pójdę teraz i się nimnasmaruję no już piecze mnie trochę buzia - troszkę jest zaczerwieniiona - musiałam sprawdzić, bo wcześniej nie zwaracałam na to uwagi nie czuję wysuszenia - czuję maź na buzi, a jak ona się wchłonie to pewno będę spała piecze troszke..
Czy podrażnia ? Mnie nie, wiem, że to krem mocny, ale na moją buzię idealny. Nie wiem co Ci doradzić, bo nie wiem jaką masz cerę.
Moja tłusta, z zaskornikami (oczyszczonymi i reszta się własnie oczyszcza ), po przebtym trądziku... naprawdę rasowa kiedyś tłusta, a dziś raczej mieszana buzia - policzki troszkę mniej tłuste od reszty.
Dlatego dla mnie idealne jest stosowanie codziennie - (o, teraz poczułam swędzenie ). Przez pierwsze 5-6 dni pojawiło się kilka syfków - tam pod nosem i na czole, były małe, ale pryszczyki jednak. Nie był to jakiś spektakularny wysyp. Buzia była taka chropowata i widać że zanieczyszczona (mimo, że od kosmetyczki tyle co wyszłam).
Ale to minęło. Po ok tygodniu.
Masz jeszcze 2 tygodnie do rozpoczęcia studiów, więc myślę że masz czas jeszcze się "wysyfić" że tak nieładnie powiem Ale zobaczysz jaka po tym buzia będzie promienna i czysta.
Ja wciąż dążę do mojej wymarzonej promiennej buzi
Ale jest teraz stanowczo lepiej niż było!

Mam nadzieje, że nie zagmatwałam CI, jakbyś miała jakieś pytania to pisz

Buźki
Megg jest offline Zgłoś do moderatora