Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kwasy, kwaski i kwaseczki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-17, 23:09   #12
muszalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 7
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Megg-wlałaś w me niespokojne serce troche otuchy!
Czyli nie taki zły ten Lysanel.

Do niedawna miałam skórę tłustą i grubą (jak nosorożec ) Plus zaskórniki, grudki i pryszczyki. Po walkach ze skinorenem, differinem, Aknymecinem, Aneroxidem L etc, etc stała się bardziej wrażliwa. Aczkolwiek zużyłam właśnie tubkę Acne Dermu i nic mi nie zrobił, więc może Lysanel nie będzie mnie mocno podrażniał? Zobaczę, ale na początku będę uzywać go bardzo ostrożnie i asekuracyjnie.

Leczyłam się 3 lata u ponoc najlepszego dermatologa w mieście. Najpierw w/w specyfiki, potem cos doustnego, az wylądowałam u ginekologa, który stanowczo odradził mi diane 35. Ja sama nie byłam przekonana, więc zrezygnowałam i zaczęlam sama się leczyć. A to ktoś powiedział mi o drożdżach, to o bratku, o maści cynkowej, brevoxylu, płatkach owsianych. Jakiś czas uzywałam takich małych ampułek ze sklepu zielarskiego. Na nic.
Jestem już zmęczona trądzikiem. Walką, która tez nieźle daje po kieszeni (ostatnio-2 razy kosmetyczka-150zł, w aptece zostawi pewnie tyle samo :|)
Działam z kwasami-jeśli to nie pomoże to ja już nie wiem.

Rozpisałam się trochę Tak czy inaczej-fajnie dziewczyny, że jesteście, od razu robi się raźniej jak poczytam forum
ściskam
muszalena jest offline Zgłoś do moderatora