Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nail Tek-i jak Wam pasuje?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-19, 19:56   #16
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek II

Gaga, przede wszystkim przestan obgryzac paznokcie!! najlepsze odzywki nie pomoga Ci w ich zapuszczeniu jesli bedziesz zjadala pazurki
Ja juz nie uzywam NailTek'a bo mi sie skonczyl i pazurki mam sliczne, mocne, zadnych plamek, nie lamia sie, nie rozdwajaja, jesli cos zacznie sie z nimi dziac na ja pewno wroce do tej odzywki. Czy pomoze szklany pilnik w zapuszczeniu? hm, mysle ze nie. Przede wszystkim on pomoze wzmocnic lub nie oslabiac (przez uzywanie metalowych), ale sam pilnik nie pomoze.
Trzymam kciuki zeby udalo Cis ie rzucic "nalog".
Jak bylam mlodziutka nauczylam sie od brata obgryzac paznokcie-heh, bylo to bardzo popularne wsrod moich owczesnych rowiesnikow. Na szczescie babcia powiedziala mi, ze jak bede obgryzala to porobia mi sie takie brzydkie bruzdy, bede miala bardzo szerokie, a nie jak moja mama waskie i dlugie, zabrzmialo to bardzo groznie i od razu odstawilam obgryzanie moze popros kolezanke i rodzine, zeby zwracali Ci uwage jak tylko wlozysz palce do buzi, ja tak oduczylam moja kolezanke i teraz tez zapuszcza
Troszke sie rozpisalam, a co do pilniczka, papierowe tez sa bdb wiec i je polecam (ale podkreslam-to nie wzmocni samo w sobie). Chco tearz tak zaczelam sie zastanawiac, moze jak bedziesz miala krotkie oduczysz sie szybko obgryzac bo nie bedziesz miala co

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując