Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 08:30   #3894
stoprocentserca
Raczkowanie
 
Avatar stoprocentserca
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 234
Dot.: kuracja izotekiem/kraków

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Też leczyłam się u Politowskiej Przy okazji zawsze dowartościuje człowieka i się już tak nie przejmuję byle czym. Uczyła mnie na studium kosmetycznym dawno temu - naprawdę ma sporą wiedzę. Co do Marka Brzewskiego - mieliśmy mieć z nim zajęcia z dermatologii na studiach ale ani raz się nie zjawił ... no i dali nam innego. Z podejścia do przedmiotu widać jak bardzo go wszystko obchodzi ;-)
Jesli chodzi o podejscie do pacjenta to byl ok z tym ze wlasnie zamiast zrobic wywiad na poczatku co bralam do tej pory, jakich innych metod leczenia proboiwalam, na co chorowalam itd (bo to tez jest wazne) to on propoowalal mi leki ktore juz znalam na pamiec az w koncu zaproponowal leczenie izo ( nie wiem jak to do konca bylo z ta kuracja, ta pierwsza byla raczej ok z moich obliczen ale na druga to byla klapą) a Politowska od razu zrobila wywiad, nawet zapytala o problemy stomatologiczne, zapisala wszystkie leki jakie pamietalam, i zaproponowala dwa wyjscia z czego izo bylo pewniejsze i pocieszala mnie ze tym razem jak zrobimy to tak jak trzeba to pomoze oby z przepisaniem lekow na dluzszy okres czasu zeby nie jezdzic do niej co miesiac tez nie bylo problemu, nawet podala mi apteke w ktorej prawdopodobniej sa najtansze retinoidy, i faktycznie za 20 mg opakowanie kosztowalo mnie 78zł
__________________
Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się,
Znaczy nigdy się nie zaczęło.
Gdyby prawdziwie się zaczęło,
Nie skończyłoby się.
Skończyło się, bo się nie zaczęło.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna
Nigdy się nie kończy...
stoprocentserca jest offline Zgłoś do moderatora