Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-14, 15:25   #25
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: TYP JESIENNY- makijaże, zdjęcia, informacje

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
Ohh... jak ja bym chciala mieć kasztanowe włoski
A mniej więcej w jakich kolorach cieni do powiek, kredek i tuszach ci ładnie?
jesli chodzi o cienie to najlepiej czuje sie w brazowych, sliwka, wbrew pozorom zielen (ale nie w pojedynke, np gora braz a dol zielen, super wyglada), szarosci, ostatnio zaryzykowalam granat i super wyglada czerwien, pomarancz, zloto, rudosci..generalnie kolory ziemii jak to sie mowi, kolory jesieni
co do tuszu to uzywam zawsze czarnego i nie jest za mocny, kiedys mialam brazowy, taki ciemny i tez byl ok, ale jak niektorzy mowia ze czern jest za mocna dla jesieni...to juz kwestia wzgledna ja mam ciemne brwi, ciemniejsze od wlosow, przez co moje wlosy wygladaja jak farbowane, wiele osob sie mnie pyta, czy sa farbowane
co do kredki to dzieki wizazowi przerzucilam sie na brazowa kredke, bo wczesniej uzywalam czarnej, ale czarna oczywiscie tez mam, bo jak robie sobie makijaz w zimnej tonacji to czarna jest akurat

generalnie to z tymi paletami roznie bywa, trzeba na sobie wszystko testowac

zalaczam moje fotki to z zamknietymi oczami to zeby pokazac moj kolor wlosow w pelnym sloncu na MM sa moje makijaze, wystarczy wejsc w moj profil i zobaczyc watki rozpoczete przeze mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (64,7 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (92,2 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz.JPG (71,3 KB, 178 załadowań)
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując